Home
Woningen te koop
Woningen te huur
Nieuwbouw
Bedrijfsaanbod
Hypotheekadvies
Profiel
Diensten
Contact
Links
Nieuws

 
Volg ons ook
op Twitter!

Koeweidendijk 3, Neede

Vraagprijs € 274.500 k.k.

 Vrijstaande woning

  Aantal slaapkamers 3
  Aantal kamers 4
  Perceeloppervlakte 655 m2
  Inhoud 365 m3
  
        
Op een goede locatie gelegen, goed onderhouden, vrijstaande bungalow met erker, grote schuur en 655 m2 grond.
Indeling begane grond: Entree, toilet met fonteintje en urinoir, slaapkamer, slaapkamer met vaste kast en aangrenzende badkamer met wastafel - ligbad - inloopdouche - design radiator en voorzien van vloerverwarming, bijkeuken met aansluiting voor wasmachine, keuken voorzien van inbouwkeuken (bouwjaar ± 2000) met koelkast – combimagnetron – vaatwasser – afzuigkap – keramische kookplaat, fraaie, middels serre uitgebouwde woonkamer welke is voorzien van een eiken vloer. De serre is voorzien van tuindeuren.
Verdieping: Middels vaste trap te bereiken overloop met vaste kasten, logeerkamer met veel bergruimte.
Bijzonderheden:
* Gebouwd in de jaren ’60.
* Inhoud ca. 365 m3.·
* Gebruiksoppervlakte woonruimte ca. 112 m².
* De woning is in ca. 2000 ingrijpend verbouwd, o.a. uitbouw woonkamer/keuken en aanbouw serre.
* Deels voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken en aan de voorzijde, t.p.v. de woonkamer, voorzien van een markies.
* Centraal verwarmd middels een Nefit HR combiketel (bouwjaar 2007).·
* Grote schuur welke volledig is onderkeldert en voorzien van een ruime zolder. De schuur wordt verwarmd middels een gaskachel en is voorzien van een krachtstroomaansluiting en wateraansluiting.
* Aan de achterzijde bevindt zich een geheel omsloten tuin met veel privacy.·
* De woning is in 2007 geheel voorzien van nieuwe koperen goten en hemelwaterafvoer.
* De woning is prachtig gelegen nabij de openbare bibliotheek van Neede met zowel het centrum als het buitengebied op loopafstand.
Klik op de foto voor de volgende
Koeweidendijk 3, Neede